"אולמי אידיליה״ - ראש פינה
 

יש המון בחירות חשובות שיש לקחת בחשבון שניגשים לכל המסע המרגש בדרך לחתונה, אך אם יש משהו שאולי הוא החשוב ביותר בתהליך של זוג בדרכם לערב של חייהם הוא בחירת הדיג׳יי שאמון על כל נושא השמחה והמינוף של ערב זה וכמובן שאם רוצים לעשות את הבחירה הנבונה ביותר ולא לקחת סיכונים בבחירה הכל כך חשובה... אילון חדד !!
בחירה ופתרון מושלם, נחת נפשית ואגדה של אישיות. אם היה דבר אחד שהיינו בטוחים בו לאורך כל התקופה המסעירה הזאת הוא בחירת הדיג׳יי שללא ספק לא היה כמוך, אין כמוך ומי יתן יקום עוד אחד כמוך שמעבר למקצוען ברמות שאין מילים לתאר, אתה אדם וחבר יקר, דיג׳יי שיודע ללוות זוג לאורך כל המסע, לתת את הטיפים היקרים מפז, להרגיש, לאבחן ולקלוע עם 100% הצלחה.

 

 

יש לציין שלא ציפינו באמצע שבוע לחג שיימשך עד לשעות הקטנות של הלילה ובניצוח מושלם על הקהל המגוון שנהנה מכל רגע ורגע ! הפכת לי ולאשתי את האירוע לפסטיבל מטורף ומסעיר שהותיר בנו ים של שמחה , כבוד, הערכה והוקרה, באהבה כנה וים תודות - דודו ושלי ארד.

״אחוזת סנהדרין״ - רגבה- נהריה

לא הכרתי אותך אך שמעתי המון המלצות וכולן היו מטורפות, מהפגישה הראשונה הרגשתי שאני בידיים טובות ויצאנו ממך באנרגיות אדירות, באירוע עצמו הותרת אותנו ללא מילים, הייתה אוירה נדירה והרחבה הייתה מלאה ושמחה, לאורך כל הדרך הפירגונים והמחמאות לא פסקו לרגע, חייבת לציין שמעבר לכך שאתה מוכשר ומקצוען אמיתי , היית חבר, נתת לנו טיפים שפשוט עשו את ההבדל והקפיצו לנו את האירוע ברמה אחת מעל, ללא ספק הבחירה הטובה ביותר שיכלנו לבקש, תודה לך!

"אולמי ARYA״ - שוהם

אני ואשתי לא מתגוררים בארץ ולכן לא כל כך מכירים את השירים החזקים של התקופה, מה גם שלא הגענו לארץ עד שבוע לפני החתונה. את אילון פגשנו לראשונה ביום האירוע! שמענו עליו מחבר משותף שאמר לנו : ״לכו עליו , לא תתחרטו״. חשוב לציין שהתחתנו במרכז הארץ (שוהם) ואילון מהצפון הרחוק!
ההיענות שלו הייתה מדהימה , שוחחנו בטלפון 3 פעמים ופשוט הרגשנו שאנחנו בידיים טובות , מנוסות ובעיקר מבינות קהל. התגובות שקיבלנו בחתונה היו באמת משהו שלא ציפינו , אנשים ביקשו מיד את מספר הטלפון ועשרות זוגות שאלו: ״מי זה הדיג׳יי הזה ואיך לא ראינו אותו עד היום?״
אילון , עשית לנו את הערב, גרמת לנו להרגיש בטוחים וצדקנו שנתנו לך יד חופשית.. מהיום יש לנו דיג׳יי בכל אירוע במשפחה תודה רבה רבה ! שניר ושירן מסיקה.

״אולמי אידיליה״ - ראש פינה

אין צורך להרבות במילים אהוב יקר שלנו, מהרגע הראשון היה ברור שאתה זו הבחירה שלנו , לא היססנו אפילו לשניה, ידענו מי אתה ומה אתה ובטחנו בך בעיניים עצומות! קיבלנו אינספור מחמאות עליך, משפחה וחברים מחוץ לעיר שלא האמינו שריים דיג׳יי ברמה כזו! יודע לשים כל שיר בדיוק בזמן הנכון, להרקיד ולשמח את כל האולם עד שהרגליים נשברות! תודה על חתונה מהסרטים , אתה הבחירה הכי טובה ומלאת נחת! אתה מספר 1 בתחום אוהבים, נוי ורז הלוי.

״אולמי פאר דוד״ - ק״ש

לא בכל יום אנחנו מגשימים את החלומות/פנטזיות שלנו..  אבל ביום חתונתנו זה קרה!
חבר שלנו הדיג׳יי מספר 1 הגשים לנו את החלום ועשה לנו ערב מושלם+, אנחנו מאושרים על הבחירה שלנו, אין ספק שאתה לא רק דיג׳יי אלא גם אישיות מופלאה. אוהבים אותך ומאחלים לך שתמשיך לעלות להישגים מעלה מעלה, אודי ויפית אלמליח.

 

״גן בגומא״ - ק״ש

 

אילון חדד היקר !!
אני אפתח ואומר שהרצון שלנו שתהיה הדיג׳יי בחתונה שלנו התעלה מעל לכל דבר אחר, כך שיום חתונתנו נקבע על פי ימי העבודה הפנויים שנותרו לך. מפה עוד אין צורך להרבות במילים, מקצוען אמיתי, הגישה הכל כך טובה שלך, בעל תשוקה אותנטית למקצוע, לתפקיד ולחובה המונחת על כתפיך- לשמח חתן וכלה בפרט, וקהל שלם בכלל, אתה פשוט אומן!
היום שלנו היה מושלם והרבה ממנו בזכותך. שתעלה תצליח ותמשיך לעשות את מה שאתה עושה כל כך טוב.. אין ספק שאם היינו צריכים , היינו בוחרים בך שוב ושוב, כל פעם מחדש. אוהבים אותך, אלון ולינוי.

״ארמוניה״ - טבריה


אילון היקר, האלוף, המקצועי, האיש והאגדה !! רצינו להודות לך בראש ובראשונה על מי שאתה ומה שאתה, על מקצועיות, סבלנות רבה, הבנה וקריאת הקהל!
אין ספק שלא היינו צריכים אפילו לומר לך איזה סגנון לשים באירוע, פשוט הקפצת את כולם! תודה לך על יום מטורף שהגעת לשמוח ולשמח אותנו, אין עליך - מספר 1 !
תמשיך להיות מי שאתה ומה שאתה עבור עוד מיליון זוגות, זו השליחות שלך! שמחים ומאושרים שבחרנו בך כדיג׳יי מדהים וחבר לחיים ומחכים לשמח אותך עוד השנה !

"אולמי MAGIA״ - טבריה

חיים שלנו , המסמר של הערב !
כשהתחלנו לבחור את כל הספקים אתה היית הבחירה הכי קלה שלנו, בלי התלבטות בכלל, ידענו מי יהפוך לנו את הערב להכי מושלם שיש.
גם בן אדם עם אישיות מדהימה וגם איש מקצוע מהטובים שיש. כמה מחמאות קיבלת, כמה שאלו אותנו מי הדיג׳יי האלוף הזה, עד כדי כך שהאורחים שלחו לנו הודעות באופן פרטי על כמה שהיית תותח. אין לנו איך להודות לך על הערב שעשית לנו, איך ידעת לקרוא את הקהל ולתת להם בדיוק את מה שירים אותם ללא הפסקה! היינו בוחרים בך שוב ושוב... תודה על השמח שעשית ועל הבחירה הנכונה שלנו, אוהבים אותך ושנתראה רק בשמחות , מאיר וקארין.

״אולמי אירועים ברון״ - ק״ש

אילון היקר... כשהצעתי נישואים , ידעתי שהטלפון הראשון שלי אני עושה אליך, קודם כל להבטיח אותך כ- DJ בחתונה שלי. אתמול הבנתי עד כמה הטלפון הזה היה חשוב. תודה רבה לך על מסיבה מטורפת!! לא הייתה דקה אחת ממש דקה אחת שהרחבה לא הייתה מפוצצת. תודה לך על האושר הזה אתה אלוף !! אוהבים אותך יקיר ומוריה פרג׳.

״אולמי תהילה״ - ק״ש

אילון היקר שלנו !!!
מאיפה להתחיל? 
מההתחלה היה ברור לנו שאתה הבחירה המושלמת שלנו וללא ספק הוכחת את זה בחתונה שלנו. השארת עלינו רוגע, שלווה וביטחון מלא. הוכחת לנו וכמובן לכולם שאתה הדיג׳יי מספר 1 .. אוהבים מלא ותודה על הכל. רוני וליאור דדון.
 

״אולמי פאר בראשית״ - עפולה

 

אילוני שלנו :) איך שראינו אותך התאהבנו... 
טוב זאת לא חכמה, להכנס למשרד ולשמוע את המוסיקה האיכותית שמיד משנה את האוירה לעליזה יותר, אילוני אנחנו לא חושבים אלא בטוחים שהבחירה שלנו בך זאת הבחירה הכי טובה ואיכותית שהייתה לנו. באירוע של אחי היית ודאגתי להשמיע לכולם שכשאני אתחתן אני רוצה רק אותך! תודה רבה לך על הכל!! דאגת להרים את האנשים ברחבה עד השעות הקטנות של הלילה. פשוט מושלם ומומלץ ! אוהבים שיר ועמרי לוזיה.